Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: no
bo: མིན

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
