Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: yes
bs: da

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Immediately
bs: Odmah

en: 1 week
bs: 1 sedmica
