Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: yes
ca: sí

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Immediately
ca: Immediatament

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ca: El nom d'usuari %name no ha estat activat o està bloquejat.

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Services
ca: Serveis

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
