Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: yes
cs: ano

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: no
cs: ne

en: 1 day
cs: 1 den

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Controls
cs: Ovládání

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cs: Uživatelské jméno %name není aktivováno nebo je blokované.

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: Services
cs: Služby

en: Confirm e-mail address
cs: Potvrdit e-mailovou adresu

en: 2 weeks
cs: 2 týdny
