Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: yes
cy: ie

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: no
cy: na

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cy: Nid yw'r enw defnyddiwr %name wedi ei awdurdodi neu wedi ei flocio.
