Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: yes
da: ja

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: no
da: nej

en: 1 day
da: 1 dag

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: API key
da: API-nøgle

en: Immediately
da: Straks

en: The username %name has not been activated or is blocked.
da: Brugernavnet %name er blokeret eller ikke aktiveret.

en: 1 week
da: 1 uge

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: Confirm e-mail address
da: Bekræft e-mail-adresse

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
