Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: yes
el: ναι

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: no
el: όχι

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The username %name has not been activated or is blocked.
el: Ο λογαριασμός χρήστη %name δεν έχει ενεργοποιηθεί ή έχει αποκλειστεί.

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: Confirm e-mail address
el: Επιβεβαίωση διεύθυνσης e-mail
