Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: yes
et: jah

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: no
et: ei

en: 1 day
et: 1 päev

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Controls
et: Nupud

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: 12 hrs
et: 12 h

en: Confirm e-mail address
et: Kinnita e-posti aadress

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
