Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: yes
eu: bai

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: no
eu: ez

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Immediately
eu: Berehala

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: Services
eu: Zerbitzuak
