Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: yes
fa: بله

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: no
fa: خیر

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Immediately
fa: فورا

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fa: نام کاربری %name فعال نشده یا مسدود شده‌ است.

en: Server address
fa: آدرس سرور

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Confirm e-mail address
fa: تایید نشانی پست الکترونیکی

en: 2 weeks
fa: 2 هفته
