Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: no
fi: ei

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Immediately
fi: Heti

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole aktivoitu tai se on suljettu.

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Services
fi: Palvelut

en: 3 days
fi: 3 päivää

en: 2 days
fi: 2 päivää

en: Confirm e-mail address
fi: Vahvista sähköpostiosoite

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
