Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: yes
fr: oui

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: no
fr: non

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: API key
fr: Clé d'API

en: Controls
fr: Contrôles

en: Immediately
fr: Immédiatement

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fr: Le nom d'utilisateur %name n'a pas été activé ou est bloqué.

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: Edit profile
fr: Modifier le profil

en: 12 hrs
fr: 12h

en: Confirm e-mail address
fr: Confirmer l'adresse de courriel

en: 2 weeks
fr: 2 semaines

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: Endpoint name
fr: Nom de l'extrémité
