Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: yes
gl: si

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: no
gl: non

en: 1 day
gl: 1 día

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Controls
gl: Controis

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Services
gl: Servizos

en: Confirm e-mail address
gl: O seu enderezo de correo-e

en: 2 weeks
gl: 2 semanas
