Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: yes
gu: હા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
