Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: yes
hr: da

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: no
hr: ne

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hr: Korisničko ime %name ili nije aktivirano ili je blokirano.

en: 1 week
hr: 1 tjedan
