Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: yes
hy: այո

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hy: %name  օգտատիրոջ անունը  ակտիվ չէ կամ արգելափակված է
