Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: yes
id: ya

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: no
id: tidak

en: 1 day
id: 1 hari

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: API key
id: Kunci API

en: The username %name has not been activated or is blocked.
id: Nama pengguna %name belum diaktivasi atau sedang diblokir.

en: 1 week
id: 1 minggu

en: Edit profile
id: Sunting profil

en: Services
id: Layanan

en: Confirm e-mail address
id: Konfirmasi alamat e-mail

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments
