Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: yes
is: já

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: no
is: nei

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: The username %name has not been activated or is blocked.
is: Notendanafnið %name hefur ekki verið virkjað eða er útilokað.

en: 1 week
is: 1 vika

en: Confirm e-mail address
is: Staðfesta netfang
