Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: yes
jv: ya

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: no
jv: ora

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utāwā uwis ditolak.
