Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: no
ka: არა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
