Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: yes
kk: Иә

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: 1 day
kk: @count күн

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы

en: 1 week
kk: @count апта
