Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: no
km: ទេ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: The username %name has not been activated or is blocked.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម ឬ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់ ។
