Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
