Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: no
ku: نەخێر

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
