Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: yes
lt: taip

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Confirm e-mail address
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės
