Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: yes
lv: jā

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: no
lv: nē

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: API key
lv: API atslēga

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Confirm e-mail address
lv: Apstiprināt e-pasta adresi

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
