Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: yes
mn: тийм

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: no
mn: үгүй

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
