Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
