Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: yes
ne: हो

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: no
ne: हैन

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
