Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: yes
nl: ja

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: no
nl: nee

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: API key
nl: API-sleutel

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: The username %name has not been activated or is blocked.
nl: De gebruikersnaam %name is nog niet geactiveerd of is geblokkeerd.

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Services
nl: Diensten

en: 12 hrs
nl: 12-uurs

en: Confirm e-mail address
nl: Bevestig e-mailadres

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Extra options
nl: Extra opties

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Available Roles
nl: Beschikbare rollen
