Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: yes
nn: ja

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: no
nn: nei

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
