Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: yes
oc: òc

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: no
oc: non

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: API key
oc: Clau API

en: Controls
oc: Contraròtles

en: The username %name has not been activated or is blocked.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas estat activat o es blocat.

en: Services
oc: Servicis
