Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: yes
pl: tak

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: no
pl: nie

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: API key
pl: Klucz API

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pl: Nazwa użytkownika %name jest nieaktywna lub niedozwolona.

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Services
pl: Serwisy

en: 3 days
pl: 3 dni

en: Available Groups
pl: Dostępne grupy

en: 12 hrs
pl: 12 godz.

en: 2 days
pl: 2 dni

en: Confirm e-mail address
pl: Potwierdź adres e-mail

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: 30 mins
pl: 30 minut
