Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: yes
ps: هو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: no
ps: نه

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
