Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: yes
pt: sim

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: no
pt: não

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: API key
pt: Chave API

en: Controls
pt: Controlos

en: Immediately
pt: Imediatamente

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pt: O nome de utilizador %name não foi ativado ou está bloqueado.

en: Server address
pt: Endereço de servidor

en: 1 week
pt: 1 semana

en: Edit profile
pt: Editar perfil

en: Services
pt: Serviços

en: Confirm e-mail address
pt: Confirmar email

en: 2 weeks
pt: 2 semanas

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments
