Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: yes
ro: da

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: no
ro: nu

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: API key
ro: Cheia API

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ro: Utilizatorul %namen nu a fost activat, sau are accesul interzis.

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Edit profile
ro: Editează profilul

en: Services
ro: Servicii
