Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: yes
sk: áno

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: no
sk: nie

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: API key
sk: API kľúč

en: Immediately
sk: Ihneď

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sk: Používateľské meno %name nie je aktivované alebo je blokované.

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Services
sk: Služby

en: Confirm e-mail address
sk: Potvrdiť e-mailovú adresu

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
