Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: yes
sl: da

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.
