Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: yes
sq: po

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: no
sq: jo

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sq: Përdoruesi %name nuk është aktivuar ose është bllokuar.
