Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: yes
sv: ja

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: no
sv: nej

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Controls
sv: Kontroller

en: Immediately
sv: Direkt

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sv: Användarnamnet %name har inte aktiverats eller är spärrat.

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Edit profile
sv: Redigera profil

en: Services
sv: Tjänster

en: Confirm e-mail address
sv: Bekräfta e-postadress

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
