Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: no
ta: இல்லை

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ta: அங்கத்துவம் %name இதுவரை செயல்படுத்தப்படவில்லை அல்லது  தடுக்கப்பட்டிருக்கிறது.
