Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: yes
te: అవును

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: no
te: కాదు

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: 1 week
te: 1 వారం
