Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: no
th: ไม่

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Immediately
th: ตอบกลับทันที

en: The username %name has not been activated or is blocked.
th: ผู้ใช้ %name ยังไม่ถูกอนุญาตให้ใช้งาน หรือถูกบล็อคอยู่

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้
