Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: yes
tr: evet

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: no
tr: hayır

en: 1 day
tr: @count gün

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Controls
tr: Denetimler

en: Immediately
tr: Anında

en: The username %name has not been activated or is blocked.
tr: %name kullanıcı adı etkinleştirilmedi veya engellendi.

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Edit profile
tr: Profili düzenle

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Confirm e-mail address
tr: E-posta adresini doğrula

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
