Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: no
ug: ياق

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Controls
ug: كونترول

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
