Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: yes
uk: так

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: no
uk: ні

en: 1 day
uk: 1 день

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: API key
uk: Ключ API

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Immediately
uk: Негайно

en: The username %name has not been activated or is blocked.
uk: Ім’я користувача %name не було активоване або є заблокованим.

en: Server address
uk: Адреса сервера

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Services
uk: Служби

en: 3 days
uk: 3 дні

en: 2 days
uk: 2 дні

en: Confirm e-mail address
uk: Підтвердіть адресу електронної пошти

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Extra options
uk: Додаткові параметри

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Available Roles
uk: Доступні ролі

en: Endpoint name
uk: Назва кінцевого пункту

en: 15 mins
uk: 15 хвилин
