Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: yes
vi: có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: no
vi: không

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: API key
vi: khóa API

en: Immediately
vi: Ngay lập tức

en: The username %name has not been activated or is blocked.
vi: Tên đăng nhập %name chưa được kích hoạt hoặc đang bị phong tỏa.

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Confirm e-mail address
vi: Xác nhận địa chỉ thư điện tử

en: 2 weeks
vi: 2 tuần
