Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: yes
am: አዎ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
