Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: yes
az: bəli

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: no
az: yox

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: The username %name has not been activated or is blocked.
az: %name istifadəçi adı aktivləşdirilməyib və ya bloklanıb.

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
