Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: yes
be: так

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: no
be: не

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: The username %name has not been activated or is blocked.
be: Гэта імя карыстальніка - %name - неактыўнае або заблакаванае.

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: 2 weeks
be: 2 тыдні
